Junta Directiva

COMISSIÓ EXECUTIVA

Amador Codina (Navarcles) Joan Piqué (Cervera)
President Vicepresident, màrqueting i fira
president@gegants.cat vicepresident@gegants.cat
marketing@gegants.cat
Rosa Simeón (Malgrat de Mar) Ramon Pijuán (La Llacuna)
Secretària i protocol Tresorer
secretaria@gegants.cat
protocol@gegants.cat
tresorer@gegants.cat
Robert Quirantes (Parets del Vallès)
Àngel Berengueras (Sant Fruitós de Bages)
Adjunt a presidència, imatgeria, botiga, música i encarregat del Cos de monitors de gegants Vocal de finances, patrimoni i revista
adjuntpresidencia@gegants.cat
imatgeria@gegants.cat
capgrossos@gegants.cat
botiga@gegants.cat
monitors.gegants@gegants.cat
finances@gegants.cat
revista@gegants.cat
Gerard Picó (Valls)
Vocal de comunicacions, web i Ens
comunicacions@gegants.cat

 

VOCALS TERRITORIALS

Anna Tarrida (La Llacuna)
Vocal de l’Anoia
anoia@gegants.cat

Jaume Roca (Moià)
Vocal del Bages i el Berguedà
bages.bergueda@gegants.cat

Guillermo López (Cervelló)
Vocal del Baix Llobregat
baixllobregat@gegants.cat

Pau Navarro (Sagrada Família de Barcelona)
Vocal de Barcelona Ciutat
barcelona@gegants.cat

Enric Martí (la Bisbal d’Empordà)
Vocal de l’Empordà
emporda@gegants.cat

Jordi Riera (Cassà de la Selva)
Vocal del Gironès i el Pla de l’Estany
girones.plaestany@gegants.cat

Joan Miquel Puigserver (Campos)
Vocal de les Illes Balears
illesbalears@gegants.cat

Àlex Lechuga (Lloret de Mar)
Vocal de la Selva
laselva@gegants.cat

Lupe Pérez (la Seu d’Urgell)
Vocal de Lleidatanes-Pirineus
lleidatanes.andorra@gegants.cat

Assumpta Cárceles (Malgrat de Mar)
Vocal del Maresme
maresme@gegants.cat

Miquel Carrasco (Centelles)
Vocal d’Osona-Ripollès
osona@gegants.cat

Francesc Jené (Sant Llorenç d’Hortons)
Vocal del Penedès i el Garraf
penedes.garraf@gegants.cat

Adrián Soriano (Lleida)
Vocal de Terres de Lleida
terresdelleida@gegants.cat

Carmelo Martínez (Montmeló)
Vocal del Vallès
valles@gegants.cat

COL·LABORADORS

Administratiu:
Joan-Miquel Merino – Rubí
administratiu@gegants.cat

Arxiu:
Lluís Ardèvol – Badalona
arxiu@gegants.cat

Ens de Comunicació:
Santi Riba – Sant Joan Despí
ens@gegants.cat